Kubki z nadrukiem- z jakim nadrukiem

Posted on

Kubki z nadrukiem

Kubki z nadrukiem

Tak naprawdę jeśli chodzi o tego rodzaju gadżety reklamowe to nie ma żadnych konkretnych wytycznych. Nie mniej jednak należałoby się kierować rozsądkiem, a także podstawowymi zasadami reklamy czy marketingu. nie trudno się domyślić, że nie każdy przedsiębiorca zna się na wszystkim co związane jest z reklamą. Dlatego właśnie jeśli chcemy wykorzystać na przykład kubki jak element kampanii reklamowej to warto zasięgnąć pomocy specjalistów. Dzięki temu nadruki umieszczone na gadżecie reklamowym z pewnością będą pełniły wszystkie wymagania, a tym samym staną się pełnowartościowym gadżetem reklamowym, który w pełni spełniać będzie swoją rolę. Dlatego właśnie nadruki na kubkach nie mogą być przypadkowe. Wszystko powinno zostać dokładnie przemyślane.Przede wszystkim kubki z nadrukiem to gadżet reklamujący konkretne przedsiębiorstwo. W związku z tym nie może na nim zabraknąć pełnej nazwy reklamującej się firmy. W tym wypadku może być ona ukazana w postaci konkretnego logo odpowiedniego dla firmy. Poza tym to co się na kubku znajdzie w dużej mierze zależy przede wszystkim od tego co konkretnie w ten sposób chcemy reklamować.

Jeśli kubki z nadrukiem mają stanowić promocję marki to wspomniana  nazwa oraz logo w zupełności wystarczy. Wszak nadruk będzie posiadał już wszystko co jest reklamowane. Zatem możemy zająć nim nieco większą powierzchnię gadżetu reklamowego. Chodzi o to, że sam nadruk tutaj będzie sporych rozmiarów. najważniejsze by logo było wyraźne i dobrze widoczne. Dlatego też rodzaj i kolor tła nie jest bez znaczenia.

Co innego kiedy kubki z nadrukiem mają być gadżetem reklamującym produkty lub ofertę usługowa przedsiębiorstwa. W takiej sytuacji nadruk musi dotyczyć właśnie tej konkretnej promowanej rzeczy. Nie należy przy tym zapominać oczywiście o nadruki związanym z przedsiębiorstwem promującym swoją ofertę. Jednakże w takiej sytuacji będzie to znacznie mniejsze logo, jedynie takie by nie pozostawiać wątpliwości co do tego kto jest reklamodawcą i z czyją ofertą mamy do czynienia.

Tags: , ,